Pielęgnacja włosów

Wypadanie i utrata włosów. Zwalczanie przyczyn wypadania włosów jest kluczowe, a przyczyny są indywidualne. Należy podjąć działania, które okażą się konieczne w dostarczeniu włosom składników, które powstrzymają ich wypadanie. Specjalistyczne kosmetyki VOSIMA® to moc wyciągów roślinnych, bogatych w substancje odżywcze.

WYPADANIE WŁOSÓW

Łysienie i przeciwdziałanie wypadaniu włosów

Nadmierne wypadanie włosów spędza kolejne włosy z głowy. Szybka utrata włosów jest nie tylko uwarunkowana genetycznie, ale również zależna od niezbędnych składników zawartych w pożywieniu, stabilizujących prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Zewnętrzna pielęgnacja włosów odgrywa kluczową rolę w procesie, który hamuje utratę włosów i stymuluje ich odrost. Wyspecjalizowana kuracja jest w stanie odblokować mieszki włosowe, rozszerzyć naczynia krwionośne, poprawić ukrwienie skóry głowy i zastopować łysienie. Niech rośnie w siłę każdy włos, a jego fazy przebiegają prawidłowo.

Kosmetyki BIO STIM™ są naturalną innowacją przeciw wypadaniu włosów, gdzie oddziałują odpowiednie stężenia wyszukanych wyciągów roślinnych. BIO STIM™ ponadto przyspiesza porost włosów, zapobiega łysieniu oraz jest w stanie je zatrzymać.

Wegańskie kosmetyki VOSIMA® aktywizują uśpione mieszki włosowe i dostarczają niezbędnych składników do macierzy włosa, maksymalizując wzrost mocnych i zdrowych włosów. Tym samym kuracja uniemożliwia włóknienie otoczki kolagenowej, stabilnie przytwierdza korzeń włosa w skórze i zapobiega wypadaniu włosów.

Organiczny szampon, organiczna odżywka i organiczna maska BIO STIM™ to lecznicze preparaty na porost włosów, które działają na poziomie komórkowym, co równie skutecznie zwalcza wypadanie włosów. Zdrowe, gęste i długie włosy są kosmetyczną inspiracją marki VOSIMA®. Nasze kosmetyki organiczne nie zawierają składników odzwierzęcych (kosmetyki wegańskie).